• 100% prírodné zložky, 0% hormón

Včelia materská kašička pre zdravý hormonálny systém

Včelia materská kašička pre zdravý hormonálny systém

Včelia materská kašička pre zdravý hormonálny systém 1024 683 Bee Well kapsuly s včelou materskou kašičkou

Zistite, ako dokáže včelia materská kašička podporiť plodnosť

Jedným zo smutných fenoménov súčasnej doby je neplodnosť, ktorá sa celosvetovo považuje už za civilizačnú chorobu. Na základe odhadov predstavuje pre približne 10% žien v plodnom veku otehotnenie vážny problém.

Šanca sa rapídne znižuje už po prekročení tridsiatky. Čím je žena staršia, tým je väčšia pravdepodobnosť, že sa bude musieť pokúšať dlhšiu dobu – ak sa vôbec otehotnieť podarí.

Z hlavných príčin môžeme vyzdvihnúť hormonálne problémy a hormonálnu nerovnováhu, resp. tiež za civilizačnú chorobu považovaný syndróm polycystických vaječníkov – PCOS  – komplexné endokrinologické ochorenie v dôsledku nerovnováhy hladiny inzulínu. 

Hektický životný štýl párov má tiež nepriaznivý vplyv na plodnosť.

Pod tlakom z očakávaní okolia a nespokojnosti so sebou samým vzniká akýsi začarovaný kruh, ktorý môže zabraňovať otehotneniu. Ten, kto by chcel trošku “spomaliť” a dať šancu svojmu telu na vyvážené fungovanie, sa často obracia k prírodným riešeniam.

Účinok včelej materskej kašičky na plodnosť

Včelia materská kašička je skutočné stelesnenie plodnosti, veď včely ju produkujú ako potravu pre včeliu kráľovnú kladúcu vajíčka. Včelármi aj matkou nazývaná kráľovná, sa odlišuje od robotníc nielen vďaka neuveriteľným schopnostiam, ale aj veľkosťou. Je zaujímavé, že počet denne uložených vajíčok môže presiahnuť jej vlastnú hmotnosť. Počas svojho života sa živí výlučne včelou materskou kašičkou, kým malým larvám sa z nej dostane len počas prvých troch dní ich života. To dobre ukazuje, že tento produkt zohráva v živote včiel obrovský význam.

Tajomstvo tohto jedinečného účinku spočíva v cenných zložkách včelej materskej kašičky. Vo včelej materskej kašičke je nakombinovaných 150 druhov biologicky aktívnych látok, bielkovín, vitamínov – vrátane všetkých vitamínov skupiny B – ako aj minerálnych látok, stopových prvkov, tukov a cukrov. Je takou dokonalou potravou pre včely, že sa nazýva superpotravinou.

Niet divu teda, že jedna z najuniverzálnejších látok v prírode, môže mať v ženskom organizme – ba dokonca aj v mužskom – priaznivý vplyv na plodnosť a sexuálnu aktivitu. Jej zložitý mechanizmus účinkov môže napomôcť k dosiahnutiu vyváženejšieho a predvídateľnejšieho fungovania hormonálnej sústavy a k vytvoreniu dostatočne hrubej vrstvy sliznice maternice pre uhniezdenie oplodneného vajíčka. Pozitívne zmeny priaznivo ovplyvňujú celkovú náladu, hladinu stresu a môžu napomôcť zbaviť sa napätia, ktoré je s neplodnosťou priam nevyhnutne spojené.

Včelia materská kašička však napriek tomu nie je zázračným všeliekom, ktorý priamou cestou vedie k otehotneniu. Avšak môže mať svoje opodstatnenie a zohrávať dôležitú úlohu pri podpore plodnosti. K úspešnému otehotneniu je nevyhnutné predvídateľné a presné fungovanie viacerých orgánov. Včelia materská kašička môže zaistiť správnu súhru orgánov, buniek a hormónov.

Úspešná kúra trvá v priemere 3 – 6 mesiacov

Chceli by ste stabilizovať fungovanie svojej hormonálnej sústavy, zvýšiť svoju plodnosť prostredníctvom včelej materskej kašičky? Vyskúšajte kapsule lyofilizovanej včelej materskej kašičky Bee Fertile. Nakoľko Bee Fertile obsahuje aj Myo inositol a D–chiro–inositol, je špeciálne odporúčaný pri syndróme polycystických vaječníkov. Obsah účinných látok konkrétne môže napomôcť obnove narušeného metabolizmu uhľohydrátov. Bee Fertile popri iných vitamínoch obsahuje aj vitamín B9, t.j. kyselinu listovú, o ktorej je všeobecne známe, že jej primeraná hladina zohráva dôležitú úlohu pri otehotnení a vývine plodu.

Trojmesačná BEE FERTILE kúra (-10%)

Kapsule Bee Fertile sa vyrábajú lyofilizovaním (sušením mrazom) včelej materskej kašičky, bez použitia chemických látok. Takto si včelia materská kašička zachová kompletný obsah výživných látok a vlastností na ochranu zdravia, pričom si nevyžaduje permanentné chladenie.

Kapsule BEE ENERGY s lyofilizovanou včelou materskou kašičkou

Pre mužov odporúčame na zvýšenie kvality a počtu spermií, resp. na zvýšenie sexuálneho apetítu vysokoúčinné kapsule s lyofilizovanou včelou materskou kašičkou – Bee Energy. Objednajte teraz!

Leave a Reply

    Ak ste človek, vyberte obrázok Nákladné auto.

    Send this to a friend