• 100% prírodné zložky, 0% hormón

Časté otázky BEE WELL

Otázky & odpovede

Časté otázky a odpovede ohľadom kapsúl Bee Fertile prirodzene podporujúcich plodnosť

Keď túžite po dieťatku a je pre Vás dôležité, aby ste sa do tehotenstva pustili hormonálne vyrovnaná, plná sily a chcete pritom využiť prírodné podporné prostriedky. Pri problémoch s neplodnosťou: keď trpíte hormonálnou nerovnováhou, ovulačnými problémami, alebo sa Vám doteraz nepodarilo otehotnieť kvôli príliš tenkej sliznici maternice. Hlavne v prípade, ak trpíte jednou z najhlavnejších príčin neplodnosti – PCOS, teda polycystickým ovariálnym syndrómom  a popri odporúčanej zmene životného štýlu, by ste chceli znížiť inzulínovú rezistenciu spojenú s touto chorobou aj prírodnými prostriedkami. Ak chcete podporiť vyvážený metabolizmus uhľohydrátov, znížiť s tým súvisiace výkyvy hladiny cukru v krvi a normalizovať telesnú hmotnosť.

Bee Fertile kapsuly nie sú liekom. Ich prvoradou funkciou je zvýšenie plodnosti a optimalizácia, harmonizácia hormonálneho systému. Užívanie produktu sa neodporúča deťom, počas tehotenstva a dojčenia, a tiež osobám alergickým na včelie produkty.

Nad rámec toho môžu kapsuly užívať všetky osoby nad 18 rokov, nakoľko obsahujú na 100% prírodné látky. Na podstránke „Zložky“ si môžete podrobne prečítať o zložení kapsúl.

Kapsuly Bee Fertile obsahujú: lyofilizovanú včeliu materskú kašičku, kyselinu listovú (vitamín B9), Myo inositol, D chiro inositol a vitamíny D3 a K2.

Kapsule Bee Fertile obsahujú včeliu materskú kašičku, ktorá sa odporúča na zharmonizovanie menštruačného cyklu, podporu dozrievania vajíčok a plodnosti, zhrubnutie sliznice maternice a uľahčenie uhniezdenia oplodneného vajíčka.

Obsahujú tiež vitamín B9, teda kyselinu listovú, ktorá je mimoriadne dôležitá pre úspešné otehotnenie, nakoľko nedostatok kyseliny listovej môže mať súvis s výskytom defektu neurálnej trubice a iných vývojových a genetických porúch plodu. 

Myo inositol, patriaci tiež medzi vitamíny skupiny B, je taký prírodný extrakt, ktorý môže pri syndróme polycistických vaječníkov, spôsobujúcom neplodnosť, zlepšiť inzulínovú rezistenciu, a tým prispieť k zvýšeniu plodnosti. DCI, teda D chiro inositol pomáha pri PCOS z podobných príčin.

Vitamín D3 je v skutočnosti hormónom podobný prekurzor. Vitamín D3 zvyšuje plodnosť tak u mužov ako aj žien, u mužov zvyšuje aj hladinu testosterónu. Účinný je aj pri PCOS, a endometrióze, nakoľko znižuje počas tehotenstva vznikajúcu inzulínovú rezistenciu a možnosť predčasného pôrodu.

Najdôležitejšou úlohou vitamínu K2 je aktivovať v organizme také bielkoviny, ktoré sú zodpovedné za vstrebávanie vápnika tam, kde je to najžiaducejšie (predovšetkým do kostí a zubov) a nie tam, kde by došlo k poškodeniu (obličky, cievy, kĺby).

Ak ste už ochutnali čerstvú včeliu materskú kašičku, prípadne ste sa ju pokúšali dať skonzumovať svojmu partnerovi, určite nie je potrebné rozvádzať prednosti kapsúl. Buďme úprimní, vôňa a chuť čerstvej včelej materskej kašičky je neskutočne odporná, kým kapsuly sú celkom príjemným chuťovým zážitkom.

Navyše oproti čerstvej včelej materskej kašičke si nevyžadujú uskladnenie v chlade, môžete ich brať kamkoľvek so sebou, a ich užívanie si viete jednoducho zaradiť do dennej rutiny.

Kapsuly včelej materskej kašičky sa pripravujú sušením mrazom, iným slovom lyofilizáciou. Jedná sa o dehydratačný proces využívaný aj v biotechnológii, ktorý prebieha bez použitia tepla a chemických látok. Vďaka tomu si Bee Fertile zachováva kompletný obsah živín čerstvej včelej materskej kašičky!

Menštruačný cyklus sa s pribúdajúcim vekom preruší. Je absolútne individuálne u koho kedy menopauza nastane. Diétou, správnou životosprávou, uvedomelým životným štýlom a pomocou týchto kapsúl je možné plodné obdobie predĺžiť. Nakoľko obsahujú v plnej miere len prírodné zložky, ich konzumácia sa odporúča aj dámam, ktoré už mesačný cyklus nemajú, s dôrazom na osobnú anamnézu a aktuálny zdravotný stav.

Pre zharmonizovanie mesačného cyklu a podporu plodnosti je potrebné užívať denne 2 x 1 kapsulu.

To značí, že ráno aj večer treba užiť po jednej kapsule! Je úplne jedno, či ju užijete pred, či po jedle. Máme klientov, ktorí sú zvyknutí, že všetky svoje vitamíny resp. lieky užijú každý deň v rovnakom čase, preto sa často stalo, že jednu z kapsúl napr. raňajšiu užili, ale na večernú sa už zabudlo. V tomto prípade vieme odporučiť, aby ste obe kapsuly užili naraz v čase, na ktorý ste zvyknutí a je Vám pohodlný. Najdôležitejšie je, aby ste denne užili 2 kapsuly, a aby bolo užívanie súvislé.
S kúrou môžete začať kedykoľvek, už v deň, keď ste obdržali produkt, a následne súvisle užívajte denne 2 x 1 kapsulu až do začiatku nasledujúcej menštruácie

Iba počas menštruácie dodržujte 3 – 4 dňovú prestávku.

V prípade, že máte veľmi sporadickú, či nepravidelnú menštruáciu, prosím užívajte denne 2 kapsuly nepretržite až do prvej nasledujúcej menštruácie. Počas menštruácie si dajte 3 – 4 dňovú prestávku a a do ďalšej menštruácie užívajte opäť nepretržite. V extrémnych prípadoch to môže znamenať aj to, že na prvú menštruáciu budete musieť čakať aj 2 – 3 mesiace, ale prosím Vás, nevzdávajte to. Všetky zložky kapsúl sú prísne prírodného pôvodu, tým pádom nemajú okamžitý účinok, vstrebávajú sa do organizmu postupne, bez negatívnych vedľajších účinkov, prirodzene upravujú Váš cyklus a zvyšujú nádej na oplodnenie.

Odporúčané trvanie kúry sú tri mesiace, ale vhodná je skôr šesťmesačná.

Ak dovtedy nedôjde k oplodneniu (máme klientky, ktoré potrebovali 7 mesiacov), prosím pokračujte v užívaní kapsúl.

Áno! Diétou, zmenou životného štýlu a užívaním týchto kapsúl okamžite urobíte tisíckrát viac v záujme harmonizácie Vášho organizmu, ako by tomu bolo bez užívania tabliet.

Pokiaľ ste aktuálne liečená pod lekárskym dozorom a užívate lieky na lekársky predpis, v každom prípade si vyžiadajte súhlas svojho lekára, ukážte mu krabičku od produktu. Náš výrobok obsahuje 100% prírodné zložky a je možné ho užívať ako podporný prostriedok popri akýchkoľvek medikamentoch.

Pri riešení problémov polycystických vaječníkov sa odporúčajú denne dve kapsuly Bee Fertile počas doby troch mesiacov bez prerušenia, potom nasleduje mesačná pauza. Po prestávke sa opäť odporúčajú 2 tablety denne počas obdobia troch mesiacov, kedy je zasa potrebná jednomesačná pauza. Takýto cyklus užívania vyvíja najlepšie výsledky a môže najúčinnejšie odstrániť príznaky PCOS.

    Ak ste človek, vyberte obrázok Lietadlo .

    Send this to a friend