• 100% prírodné zložky, 0% hormón

Spoznajte príbeh Bee Well
otlet-beewell-rolunk

VZNIK BEE WELL

Svoje mladé podnikanie som uviedla do prevádzky v Komárne, aby som prostredníctvom pozitívnych účinkov úžasnej včelej materskej kašičky pomohla ženám, ktoré trpia PCOS, alebo chcú otehotnieť.

velemeny-beewell-rolunk

ZÍSKALA SOM MNOŽSTVO SPÄTNEJ VÄZBY

Pôvodne sme distribuovali čerstvú včeliu materskú kašičku, a následne sa mesačne 6 – 8 zákazníčok vyjadrilo v zmysle, že:

 • menštruáciu majú pravidelnejšiu
 • ovulácia je merateľná, preukázateľná domácimi rýchlotestami
 • sliznica maternice zhrubla
 • otehotneli

Tiež sa množstvo zákazníčok vyjadrilo, že včelia materská kašička má zlú chuť, 90% mužov ju okamžite po prvom ochutnaní odmietlo ďalej užívať. U cca polovici žien jej chuť doslova vyvolávala nevoľnosť, čo sa u tých vytrvalejších časom zmiernilo, avšak mnohé tak vytrvalé neboli.

labor-beewell-rolunk

JE POTREBNÁ ZMENA

Zhrnula som spätné väzby a na ich základe som sa pokúsila čerstvú materskú kašičku vylepšiť. Práve preto som ju lyofilizovala, čo je prísne naturálna metóda, kedy ju v laboratórnych podmienkach prudko ochladíme na -55 oC. Po tomto procese je možné oddeliť vodu od včelej materskej kašičky, čím nám vznikne žltkastý prášok, ktorý už nevyžaduje chladenie, ale obsahuje všetky účinné látky čerstvej materskej kašičky.

Mnohí (hlavne distribútori čerstvej včelej materskej kašičky) polemizovali o tom, či si prášok zachová všetky účinné látky čerstvej materskej kašičky, avšak ja som ho pre istotu dala otestovať. Testy medzinárodného laboratória potvrdzujú, že áno, počas lyofilizácie sa zachovajú všetky účinné látky čerstvej včelej materskej kašičky!

„Pri výbere množstva prírodných látok na podporu prirodzeného počatia mi pomáhal Dr. György Vozár – gynekológ, s dôrazom na objemy a vzájomnú kompatibilitu.

Dr. Szonja Kovalcsík – gynekologička, testuje od októbra 2018 produkt v okruhu svojich pacientiek. Od nej priebežne dostávam spätnú väzbu v zmysle, že pozitívna zmena sa prejaví najskôr u žien trpiacich PCOS. Tiež potvrdila, že vysoký podiel žien, ktoré netrpeli inými poruchami orgánov, po permanentnom 3 – 6 mesačnom užívaní otehotneli.“

Broczky Kati, founder produktu

Klasická včelia materská kašička (1 gram)

Včelia materská kašička s kompletnou výživovou hodnotou

Neobsahuje Myo inozitol a D chiro izonitol

Neobsahuje kyselinu listovú

Neobsahuje vitamíny D3 ani K2

Má nepríjemnú chuť (50% žien a 90% mužov ju už po prvom ochutnaní nekonzumuje)

Vyžaduje si neustále chladenie

Bee Fertile kapsula včelej materskej kašičky

Včelia materská kašička s kompletnou výživovou hodnotou

V kapsulách sa nachádza dokonalý pomer Myo inozitolu a D chiro inozitolu

Kyselina listová (vitamín B9), ktorá je pre tehotné ženy mimoriadne dôležitá

Vitamín D3 (nevyhnutný pre ovuláciu) a vitamín K2 (nutný pre správne vstrebávanie vitamínu D3)

Užíva sa vo forme kapsúl (nemá nepríjemnú chuť)

Nevyžaduje chladenie, môžete ju mať pri sebe stále

Nemzetközi laboratóriumi tesztek igazolják, hogy igen, a liofilizáció során megmarad a friss méhpempő összes hatóanyaga!

kapszula-beewell-rolunk

ZMENA PRIŠLA, PREDSTAVÍ SA BEE FERTILE

Takto vznikli kapsuly BEE FERTILE, ktoré pokrývajú všetky čiastkové funkcie potrebné k úspešnému otehotneniu, ako sú:

 • harmonizácia hormonálneho profilu
 • pravidelná menštruácia
 • dostatočná hrúbka sliznice maternice, aby sa oplodnené vajíčko dokázalo uhniezdiť
 • vitamíny D3 a K2, nevyhnutné k ovulácii
 • kombinácia inozitolov pre liečbu PCOS
 • kyselina listová ako ochrana proti genetickým vadám plodu.

V septembri 2018 som uviedla na trh kapsuly BEE FERTILE, ktoré vysoko presiahli moje očakávania, nakoľko sú jednoznačne účinnejším stimulantom prirodzenej plodnosti ako čerstvá materská kašička.
Už po 2 mesiacoch sme získali množstvo pozitívnych ohlasov o tom, že kapsuly zmenšili veľkosť a hustotu cýst u žien trpiacich PCOS na polovicu, a zaistila sa ovulácia. Priemerne po 3 – 6 mesiacoch množstvo klientok avizovalo, že otehotneli, dokonca aj také, ktorým gynekológ kvôli PCOS alebo slabej sliznici maternice odporúčal ako jediné riešenie umelé oplodnenie.

ÚČINNÉ LÁTKY PRE PODPORU PLODNOSTI

Čo obsahuje BEE FERTILE?

Včelia materská kašička je prírodná superpotravina, živina, ktorú včely produkujú prirodzeným spôsobom, nazývaná aj včelím materským mliekom.

Včelia materská kašička dokázateľne prispieva k rovnováhe hormonálneho systému osôb, tým aj k pravidelnej menštruácii, ktorá je z hľadiska otehotnenia nevyhnutná. Skúsenosti ukazujú, že včelia materská kašička prispieva k hrubnutiu sliznice maternice, podporujúc tým uhniezdenie oplodneného vajíčka.

Gynekológovia v súčasnosti predpisujú pacientkám trpiacim PCOS prípravok známy pod názvom Inofolic, ktorý obsahuje výlučne Myo inozitol.

Jednou z hlavných zložiek BEE FERTILE kapsúl je okrem včelej materskej kašičky aj kombinácia Myo inozitolu a D chyro inozitolu, ktoré sú prírodnými derivátmi vitamínu B a môžu mať priaznivý vplyv na absorpciu inzulínu a podporiť funkciu vaječníkov a ovuláciu.

Štúdia Gynecologycal Endocrinolocy z roku 2014 poukázala na skutočnosť, že kým Myo inozitol zlepšil metabolický profil a fungovanie vaječníkov, D chiro inozitol znížil hladinu androgénnych (mužských) hormónov, teda oba inozitoly hrajú kľúčovú úlohu v liečbe PCOS.

V roku 2018 si istá španielska farmaceutická spoločnosť dala patentovať mix obsahujúci primeraný pomer Myo inozitolu a D chiro inozitolu, ktorý bol výrazne účinnejší od izolovaného Myo inozitolu.

Jednou z hlavných zložiek BEE FERTILE kapsúl je okrem včelej materskej kašičky aj kombinácia Myo inozitolu a D chyro inozitolu, ktoré sú prírodnými derivátmi vitamínu B a môžu mať priaznivý vplyv na absorpciu inzulínu a podporiť funkciu vaječníkov a ovuláciu.

Kyselina listová je pre organizmus nevyhnutným vitamínom skupiny B. Kyselina je mimoriadne dôležitá pred a počas tehotenstva, nakoľko znižuje riziko vrodených chorôb nervového systému a rázštepu chrbtice.

Je vedecky dokázané, že pri nedostatku kyseliny listovej počas tehotenstva je riziko potratu, odlúpnutia placenty a degeneratívnych porúch vyššie. Deficit kyseliny listovej môže tiež prispieť k neplodnosti.

Najdôležitejšou úlohou vitamínu K2 v organizme je aktivácia bielkovín, ktoré sú zodpovedné za vstrebávanie vápnika tam, kde je to potrebné (v prvom rade do kostí a zubov) a nie tam, kde by to bolo škodlivé (obličky, cievy, kĺby). Viacero štúdií potvrdzuje, že užívanie vitamínu K2 úmerne znižuje výskyt kôrnatenia ciev a osteoporózy, kým pri príjme vápnika bez vitamínu K2 sa tieto riziká naopak, zvyšujú .

Vitamín D (karciferol) má dva typy: D2 a D3, ktoré sú v skutočnosti prekurzorom podobným hormónom. Z biologického hľadiska je vitamín D3 aktívnejší, a tým pádom pre ľudský organizmus dôležitejší.

Podľa odborníkov trpia tehotné ženy častejšie nedostatkom vitamínu D3 ako ostatní. Dostatočný príjem vitamínu D3 počas tehotenstva je nevyhnutný aj pre plod, nakoľko podporuje vstrebávanie vápnika a fosforu v črevách a reguluje pevnosť kostí plodu.

Kľúčom k úspechu je presný pomer účinných látok

Nakoľko neplodnosť je čoraz častejším problémom párov plánujúcich rodičovstvo, poobzerala som sa, že okrem včelej materskej kašičky, aké iné, čisto prírodné látky dokážu zvýšiť účinok včelej materskej kašičky na plodnosť. Narazila som na špeciálny pomer Myo inozitolu a D chiro inozitolu, ktorý v podstatne väčšej miere lieči PCOS, ako dovtedy zaužívané izolované produkty Myo inozitolu alebo D chiro inozitolu. Takto vznikli kapsuly BEE FERTILE.

Na základe najnovších lekárskych výskumov je aj vitamín D3 nevyhnutný pre dozrievanie vajíčok, preto je tento vitamín tiež súčasťou kapsúl BEE FERTILE. K vstrebaniu vitamínu D3 do organizmu je však nutný vitamín K2, preto ho kapsuly tiež obsahujú. Dostatočné množstvo kyseliny listovej zasa znižuje riziko vzniku genetických chorôb.

Így alakult ki a BEE FERTILE kapszula, amely a teherbeeséshez szükséges összes részfeladatot lefedi, mivel:

 • a hormonháztartás beállításához,
 • a rendszeres menzeszhez,
 • a megvastagodott nyálkahártyához, amibe majd bele tud ragadni a megtermékenyített petesejt ott a méhpempő,
 • a peteéréshez pedig ott van a D3, K2,
 • a PCOS-re pedig az inositolok kombinációja,
 • a folsav pedig véd a magzati betegségek kialakulásától.

2018. szeptemberében dobtam piacra a BEE FERTILE-t, amely magasan felülmúlta az elvárásaimat, egyértelműen erősebb természetes termékenység fokozó, mint maga a friss méhpempő. 2 hónap után már rengeteg visszajelzés érkezett arról, hogy a felére csökkentette a PCOS szindrómában szenvedők cisztáinak méretét és sűrűségét, és észlelhető lett a peteérés. Átlagosan 3-6 hónap szedése után rengeteg ügyfél jelzett vissza, hogy teherbe estek, még olyanok is, akiknek a PCOS vagy gyenge nyálkahártya miatt az orvos azt mondta, hogy nekik csak a lombik program segíthet.

Teherbeesés után az első 3 hónapban is javasolt a BEE FERTILE szedése, a méhpempő ugyanis gátolja a spontán vetélést, a vitaminok pedig erősítik a magzat és az anya immunrendszerét is, a folsav pedig csökkenti a genetikai betegségek kialakulását.

A sok természetes teherbeesést segítő alapanyag kiválogatásában segített nekem Dr. Vozár György szülés/nőgyógyász, odafigyelve a mennyiségekre és arra, hogy minden alapanyag passzoljon a másikhoz.

Dr. Valasik Szonja  szülés/nőgyógyász pedig októbertől teszteli a terméket a saját páciensei körében, akitől folyamatos visszaigazolást kapok arról, hogy a PCOS-ben szenvedő pácienseknél észlelhető pozitív változás a leghamarabb, és szintén megerősítette, hogy a Bee Fertile folyamatos 3-6 hónapos szedése után a más szervi elváltozásban szenvedő nőkön kívül nagyon nagy arányban teherbe estek a páciensei.

  Ak ste človek, vyberte obrázok Pohár .

  Send this to a friend