• 100% prírodné zložky, 0% hormón

BEE WELL RECENZIE

Úspešná kúra sa začína tu....

Príbehy našich spokojných zákazníčok

Otehotnenie

Im sa to už podarilo…


Mám 37 rokov a len teraz plánujeme svoje prvé bábätko. Chcela som nehormonálny vitamínový prípravok z prírodných zložiek, ktorý podporuje plodnosť. Užila som trojmesačnú kúru a po niekoľkých týždňoch som už mala pozitívny tehotenský test. Som veľmi spokojná aj so zákazníckou linkou.

VANESA VYSOKÁ


Pol roka som užívala rôzne tehotenské vitamíny, po tejto dobe som ich vymenila za Vaše kapsuly na podporu plodnosti. Dávnejšie som sa pokúšala o užívanie čerstvej materskej kašičky, ale bohužiaľ spôsobovala mi nevoľnosť. Kapsuly sú podstatne pohodlnejšie pre mňa. Po dvoch mesiacoch som otehotnela, som veľmi spokojná s produktom.

ANNA ČUDOVA


Kapsuly som kúpila pre svoju dcéru, nakoľko sa už nejaký čas neúspešne pokúšali o otehotnenie, aj keď je podľa lekárov všetko v poriadku. Po štyroch mesiacoch som sa dozvedela, že konečne budem babičkou. Ďakujem. 🙂

KLÁRA ORSZÁGHOVÁ


Produkt som si vybrala kvôli prírodnému zloženiu, nakoľko by sme s manželom chceli dieťa. Brala som ho štyri mesiace, keď vysvitlo, že som tehotná. Naše prvé dieťa bolo počaté po viac než poldruha roku pokusov, sme veľmi šťastní, že som tento produkt našla.

PETRA JILEMNICKÁ


Dobrý deň, dva roky som sa pokúšala otehotnieť, keď som našla tento super produkt, ktorý mi veľmi rýchlo, už na druhý deň aj doručili. Po prvom mesiaci mi menštruácia prišla na deň presne, po druhom som už mala ovuláciu a teraz, po štyroch mesiacoch užívania som konečne tehotná. Sme veľmi šťastní, Váš produkt odporúčam všetkým mojim známym.

MONIKA TESÁROVÁ


Poldruha roka sme sa pokúšali o bábätko, prešla som už kopou vyšetrení, ale nenašli nič abnormálne. Štyri mesiace som brala kapsule, po prvom mesiaci som cítila, že mám viac energie, a teraz konečne vidno „bodku“ na ultrazvukovej snímke. 🙂 Sme veľmi vďační.

HELENA ZAHORECOVÁ


Pred šiestimi rokmi som chodila na chemoterapiu a odvtedy som prakticky vôbec nemenštruovala. Podľa lekárov som nemohla mať deti. Kapsule som užívala 6 mesiacov, po druhom sa mi vrátilo krvácanie a teraz som v šiestom týždni tehotenstva. Odporúčam Vás všetkým zúfalým ženám.

VALENTÍNA BARTKOVÁ


Počula som o pozitívnych účinkoch včelej materskej kašičky, aj som si ju objednala, mala však tak nepríjemnú chuť, že som ju nedokázala jesť. Vyskúšala som kapsule a neoľutovala som. Po dvoch mesiacoch mi na 14. deň vykázal test ovuláciu a za ďalšie dva mesiace som otehotnela. Som veľmi vďačná!

EMA ZÁHORECOVÁ

PCOS

Im sa to už podarilo…


Viac rokov trpím syndrómom PCOS, ale doteraz mi žiadne liečenie ani terapia nepomohli. Minulý mesiac, akurát keď som navštívila lekára, sa na ultrazvuku ukázalo, že mám ovuláciu. Predtým som dva mesiace brala Vaše kapsule a ledva čakám, aby som konečne mala v rukách pozitívny tehotenský test.

BRONISLAVA REPKOVÁ


Osem rokov trpím PCOS a už po mesiaci užívania mi sa mi počet a veľkosť cýst znížila na polovicu. Mám 45 rokov a aj cyklus mám už nepravidelný a slabý, ale naposledy bol silný ako už roky nie.

PAULÍNA HRLJACOVÁ


Po viacmesačných neúspešných pokusoch lekári zistili, že trpím PCOS, kvôli čomu som mala aj mastnú pleť. Hľadala som prírodný produkt a takto som našla na internete Bee Fertile. Po štyroch mesiacoch sa cysty zmenšili na štvrtinu a minulý mesiac som mala už aj ovuláciu. Čakám na zázrak. 🙂

VLADIMÍRA VAJANSKÁ


Pred šiestimi rokmi som chodila na chemoterapiu a odvtedy som prakticky vôbec nemenštruovala. Podľa lekárov som nemohla mať deti. Kapsule som užívala 6 mesiacov, po druhom sa mi vrátilo krvácanie a teraz som v šiestom týždni tehotenstva. Odporúčam Vás všetkým zúfalým ženám.

VALENTÍNA BARTKOVÁ


Trpela som PCSO už tri roky a brala som množstvo liekov, avšak až tieto kapsule priniesli skutočné riešenie. Teraz ich beriem piaty mesiac a cysty sa z vaječníka úplne stratili.

ANTÓNIA SMREKOVÁ


Ahojte, kvôli PCOS mi lekár oznámil, že je vylúčené, aby som otehotnela prirodzenou cestou. Po troch mesiacoch kúry sa cysty vo veľkej miere stiahli, aj sa ma lekár pýtal, čo som zmenila. Po dobratí piatej krabičky a vynechaní menštruácie, som veľmi dúfala, a test bol pozitívny. Ďakujem.🙂 

ZORA ZÁHORECOVÁ
SKUTOČNE STRATÍ VČELIA MATERSKÁ KAŠIČKA SVOJE ÚČINNÉ LÁTKY, ALEBO BUDÚ TROJNÁSOBNE KONCENTROVANEJŠIE?

Aký je rozdiel medzi klasickou a lyofilizovanou včelou materskou kašičkou?

Popri včelej materskej kašičke bola vyhotovená porovnávacia tabuľka aj o najdôležitejších účinných látkach, ktorá je výňatkom pôvodných laboratórnych výsledkov. Správu, ktorú vytvorila spoločnosť Eurofins Bell/Novamann si môžete prezrieť kliknutím na tlačidlo. Laboratórny výskum bol pôvodne zameraný na previerku, či včelia materská kašička neobsahuje nejaké škodlivé látky, a mimochodom sa ukázalo, že z cenných účinných látok obsahuje presne trojnásobné množstvá.

Klasická včelia materská kašička

Laboratórne výsledky včelej materskej kašičky pred lyofilizáciou.

Vápnik 134 mg
Draslík 2610 mg
Magnézium 282 mg
Vitamín B6 (/100g) 0.269 mg
Vitamín C (/100g) 0.5 mg
Vitamín B1 (/100g) 0.105 mg
Vitamín B12 (/100g) 0.009 mg
Vyžaduje si neustále chladenie
Má nepríjemnú chuť (50% žien a 90% mužov ju po prvom užití viac nekonzumuje)
Neobsahuje kyselinu listovú
Neobsahuje Myo inozitol a D chiro inozitol
Neobsahuje vitamín D3 ani vitamín K2

Lyofilizovaná včelia materská kašička

Laboratórne výsledky Bee Fertile po lyofilizácii.

Vápnik 380 mg
Draslík 8680 mg
Magnézium 963 mg
Vitamín B6 (/100g) 0.315 mg
Vitamín C (/100g) 0.516 mg
Vitamín B1 (/100g) 1.99 mg
Vitamín B12 (/100g) 0.01 mg
Je možné ju konzumovať vo forme kapsúl (nemajú nepríjemnú chuť)
Nevyžaduje chladenie, môžete ju brať kamkoľvek so sebou
Kyselina listová (vitamín B9), ktorá je mimoriadne dôležitá pre tehotné ženy
Obsahuje v dokonalej rovnováhe Myo inozitol – 40,51 g a D chiro inozitol
Obsahuje vitamín D3 (nevyhnutný pre ovuláciu) a vitamín K2 (nevyhnutný pre absorpciu vitamínu D3 v tele)

    Ak ste človek, vyberte obrázok Vlajka .

    Send this to a friend